Ga naar de inhoud
Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition - Afbeelding 1
Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition - Afbeelding 2
Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition - Afbeelding 3
Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition - Afbeelding 4
Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition - Afbeelding 5

Audi A6 Avant55 TFSIe 367pk quattro Competition | Panoramadak | Trekhaak | Ambianceverlichting | Adaptieve cruise| 4-zone Airco

Op voorraad

Specificaties.

Dit zijn mijn kenmerken.

Bouwjaar2021
Kilometerstand97.607 km
BrandstofHybride benzine
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)367 pk
Kenteken/Komnr.GSL-72-D
BTW/MargeMarge

Opties.

Wat mij bijzonder maakt.

alarm klasse 3
alarm klasse 5 met voertuigvolgsysteem
alarmsysteem
Audi Phone Box
Audi smartphone interface
Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie
Matrix-ledkoplampen
Panorama-glasdak
Privacy glass
Audi Phone Box
Audi smartphone interface
Audi sound system
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Automatische airconditioning met vier zones
cruise control
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
interieur voorverwarmingsinstallatie
keyless start
alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanning controle systeem
alarm klasse 3
alarm klasse 5 met voertuigvolgsysteem
Sportonderstel
oplaadmogelijkheid

Contact opnemen.

Over deze auto.

Deze Audi A6 Avant is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)

Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Audi van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze pechhulp.

Wanneer kom je bij ons langs?

Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.

Audi A6 Avant 55 TFSIe 367pk quattro Competition | Panoramadak | Trekhaak | Ambianceverlichting | Adaptieve cruise| 4-zone Airco