Ga naar de inhoud
Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition - Afbeelding 1
Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition - Afbeelding 2
Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition - Afbeelding 3
Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition - Afbeelding 4
Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition - Afbeelding 5

Audi A6 Avant40 TFSI 204pk S Edition Competition | Panoramadak | Elek. Sportstoelen | Achteruitrijcamera | Adaptieve Cruise Control | 4-Zone Airco

Op voorraad


Specificaties.

Dit zijn mijn kenmerken.

Bouwjaar2023
Kilometerstand82.648 km
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)204 pk
Kenteken/Komnr.X-721-DT
BTW/MargeBTW

Opties.

Wat mij bijzonder maakt.

Achteruitrijcamera
Audi smartphone interface plus
Automatische airconditioning met vier zones
Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
cruise control adaptief met Stop&Go
Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
Glazen panoramadak
HD-matrix-ledkoplampen met dynamische knipperlichten
Mythos zwart metallic
Privacy glass
Audi smartphone interface plus
navigatiesysteem full map
Audi Connect diensten
Audi sound system
Audi virtual cockpit
Achteruitrijcamera
Automatische airconditioning met vier zones
Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel
Hemelbekleding in zwart
Kunstleder op interieurdelen bovenin
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bestuurdersairbag
bots herkenning en activatie
cruise control adaptief met Stop&Go
Sportonderstel
Assistentiepakket Tour
Lane departure warning inclusief emergency assist
uitwijk assistent

Contact opnemen.

Over deze auto.

Deze Audi A6 Avant is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)

Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Audi van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze pechhulp.

Wanneer kom je bij ons langs?

Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.

Audi A6 Avant 40 TFSI 204pk S Edition Competition | Panoramadak | Elek. Sportstoelen | Achteruitrijcamera | Adaptieve Cruise Control | 4-Zone Airco