Ga naar de inhoud
Volkswagen ID.7 Tourer 286pk Pro Limited Edition 77 kWh - Afbeelding 1
Volkswagen ID.7 Tourer 286pk Pro Limited Edition 77 kWh - Afbeelding 2
Volkswagen ID.7 Tourer 286pk Pro Limited Edition 77 kWh - Afbeelding 3
Volkswagen ID.7 Tourer 286pk Pro Limited Edition 77 kWh - Afbeelding 4
Volkswagen ID.7 Tourer 286pk Pro Limited Edition 77 kWh - Afbeelding 5

Volkswagen ID.7 Tourer286pk Pro Limited Edition 77 kWh | Trekhaak | Head-up | 20" Velgen

Op voorraad



Specificaties.

Dit zijn mijn kenmerken.

Bouwjaar2026
Kilometerstand2.000 km
BrandstofElektrisch
Actieradius elektrisch (WLTP)602 km
Accucapaciteit77 kWh
Accu laadvermogen11 kW
KleurStonewashed blue metallic zwart dak

Opties.

Wat ik nog meer heb.

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
matrix LED koplampen
trekhaak elektrisch uitklapbaar
afwijkende dakkleur
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Apple Carplay/Android Auto
head-up display
navigatiesysteem
audio installatie
Bluetooth telefoonvoorbereiding
airco (automatisch)
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
kunstlederen interieurdelen
voorstoel(en) met massagefunctie
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
rondomzicht camera
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
lichtmetalen velgen 20 inch "Trondheim"
Black Edition Pakket
lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
oplaadmogelijkheid
stuurwiel verwarmd

Highlights.

Sla de slider over
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
head-up display
head-up display
lichtmetalen velgen 20 inch "Trondheim"
lichtmetalen velgen 20 inch "Trondheim"
matrix LED koplampen
matrix LED koplampen
rondomzicht camera
rondomzicht camera
trekhaak elektrisch uitklapbaar
trekhaak elektrisch uitklapbaar
voorstoel(en) met massagefunctie
voorstoel(en) met massagefunctie

Contact opnemen.

Extra voordeel deze lente.

Tijdens deze voorjaarsactie profiteer je van verschillende voordelen die oplopen tot:

  • €4.500 voorraadvoordeel op nieuwe auto's uit voorraad 
  • €4.000 inruilpremie op geselecteerde modellen
  • €30 korting per maand op private lease

Vraag direct jouw vrijblijvende offerte aan.

Meer informatie.

Deze Volkswagen ID.7 is een demonstratieauto. Voor een bezichtiging, proefrit en de actuele kilometerstand kun je contact opnemen met Pouw in Apeldoorn. De auto is volgens strenge dealereisen rijklaargemaakt, voorzien van fabrieksgarantie en hij wordt afgeleverd met een volle accu.

Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.

*Pouw biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 10.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Rijd je meer kilometers dan afgesproken, dan betaal je extra per kilometer. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen.
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.