Ga naar de inhoud

Audi Q345 TFSIe 245pk PHEV S Edition | Panoramadak | Matrix-LED | Sonos 3D | PDC | Trekhaak | Adap.CC |

Op voorraad


Specificaties.

Dit zijn mijn kenmerken.

Bouwjaar2022
Kilometerstand59.748 km
BrandstofHybride benzine
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)245 pk
KleurNavarra blue metallic (2D)
Kenteken/Komnr.JFL-28-X
BTW/MargeBTW

Opties.

Wat mij bijzonder maakt.

Apple Carplay/Android Auto
audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
cruise control
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
elektrisch glazen panorama-dak
full-LED koplampen
lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
S Line exterieur
Apple Carplay/Android Auto
audio installatie premium
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
cruise control
electronic climate controle
lederen/stof bekleding
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
Autonomous Emergency Braking
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
Parkeer pakket
oplaadmogelijkheid
parkeersensor voor

Contact opnemen.

Over deze auto.

Deze Audi Q3 is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)

Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Audi van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze mobiliteitsgarantie.

Wanneer kom je bij ons langs?

Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.

Meer informatie

Accu laden: 37 kW

Audi Q3 45 TFSIe 245pk PHEV S Edition | Panoramadak | Matrix-LED | Sonos 3D | PDC | Trekhaak | Adap.CC |