Pouw Fleetservice

Voor (groot) zakelijke mobiliteitvraagstukken biedt Pouw uitkomst met haar Fleetservice afdeling. Met passie voor mobiliteit en duurzame oplossingen heeft Pouw namelijk op vrijwel ieder vraagstuk een passend antwoord.

Organisatie

  • 1 januari 2016: nieuwe aandeelhouder Emil Frey
  • Sinds 1947 uitgegroeid tot één van de grootste Volkswagen, SEAT, ŠKODA en Audi dealers van Nederland
  • Vestigingen in Apeldoorn, Zupthen, Deventer, Rijssen, Hardenberg, Zwolle, Kampen en Meppel
  • Ruim 500 gedreven medewerkers

Pouw Servicebeloften

  • We werken ook buiten reguliere werktijden
  • Bij pech direct weer op weg
  • Tot 4 jaar garantie op onderdelen en uitgevoerde werkzaamheden
  • Altijd gereed op het afgesproken tijdstip
  • Kleine reparaties direct klaar
  • We halen en brengen u of uw auto/bedrijfswagen graag
  • Alles onder één dak: onderhoud, schade, maatwerk, banden en glas
  • Voordelig door slim onderhoud

Maatschappelijk verantwoord ondernemen

  • Erkend Duurzaam Plus gecertificeerd sinds september 2012 (d.w.z. in alle facetten van bedrijfsvoering duurzaam handelen verankerd)
  • Adviezen in ‘Het  nieuwe rijden’ en wagenparkscans t.b.v. een duurzaam wagenpark en kostenbesparing
  • Breed aanbod Volkswagen en Audi modellen met een groen label 
  • Als sponsor verbonden aan diverse goede doelen. Een voorbeeld hiervan is de Ronald McDonald Rally

Volkswagen Pon Financial Services

Zakelijk leasen, dat doet u bij Pouw in samenwerking met Volkswagen Pon Financial Services (VWPFS). Want wij begrijpen als geen ander hoe belangrijk het is dat u en uw onderneming kunt rekenen op volledige service en continuïteit van uw mobiliteit. Met onze jarenlange ervaring in personen- en bedrijfswagenlease heeft Pouw en VWPFS altijd een passend antwoord op uw mobiliteitsvraagstukken. Bovendien geloven wij in een persoonlijke en betrokken relatie met onze klanten en zetten wij altijd in op professionaliteit en kwaliteit.

EasyRent Autoverhuur

EasyRent Autoverhuur is al 45 jaar specialist in zowel de business-to-business en particuliere verhuur van auto's en bedrijfswagens. Snelheid, gemak en persoonlijke aandacht vormen de kernbegrippen binnen onze organisatie. Met een huurvloot van 1.500 representatieve personen- en bedrijfswagens zijn we perfect uitgerust voor elke gelegenheid. 

EasyRent Autoverhuur heeft een huurauto voor elke gelegenheid en voor elk doel, zowel voor de zakelijke huurder als voor particulieren. Zakelijke daghuur voor een cursist, shortlease voor de nieuwe medewerker, lekker een weekendje weg of een verhuizing. Dit zijn nog maar een paar voorbeelden van tijdelijke mobiliteit die wij dagelijks invullen.

U wilt met zekerheid en plezier de weg op?

Vanuit onze passie voor mobiliteit en onze kwaliteitsproducten en – diensten hebben wij alles in huis om dat te realiseren.

Direct contact met een mobiliteitsadviseur?

Regio Deventer:
Pouw Ernst Jan Poel 06 - 23 89 49 83 e.poel@pouw.nl
Zakelijke lease John Plette 06 - 10 90 42 14 jplette@vwpfs.nl
Zakelijke lease Marc Roelofs 06 - 20 21 21 18 mroelofs@pouw.nl
Regio Rijssen:
Pouw Henk Wessels 06 - 10 94 82 84 h.wessels@pouw.nl
Zakelijke Lease Henk Rozemuller 06 - 55 36 36 15 hrozemuller@vwpfs.nl
Zakelijke Lease Ronald Elbertsen 06 - 12 13 79 26 relbertsen@vwpfs.nl
Regio Zwolle:
Pouw Jan Wolterink 06 - 53 27 45 45 j.wolterink@pouw.nl
Pouw Jeroen Imming 06 - 53 46 00 83  j.imming@pouw.nl
Zakelijke lease Wim Reinders 06 - 22 75 94 49 wreinders@vwpfs.nl
Zakelijke lease Ramon Klein Ovink 06 - 83 05 48 46 rkleinovink@vwpfs.nl